PKK neden bu kadar rahat?

2010-06-19 13:43:00

Bugün gece saatlerinde acı haber yine geldi.Yine diyorum çünkü 2 ayda verdiğimizşehit sayısı 37 bugünkü şehitlerimizle beraber maaaaalesef 45 oldu.Bu ülkenin askeri komutanı genelkurmayı hiç mi bir şey yapmıyor bizim istrihbaratımız yok mu,biz de uçak yokmu,bizde tank tüfek yok mu kardeşim.Var tabikide hem de alası var her gün hükümet yeni silahlar yeni uçaklar yeni tanklar alıyor.Peki biz bu terörizmi neden bitiremiyoruz.Benim nacizane fikrimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

1-Ülkedeki komutanlar PKK dan daha ehlikeli neden mi?Çünkü bu adamlar ergenekon terör örgütünden içeri girmiş adamlar.ergeneko mu kim ergenekon PKK yı yöneten birim.Bu ülkenin 3. kolordu komutanı ETÖ den yaglanmış adam.3. kolordu komutanıda doğuyu takip eden adamlar.Herkes şehit verildiği zaman hükümete saldırıyor.Kahrolsun başbakn kahrolsun spor bakanı kahrolsun millieğitim bakanı ya bu bakanların güvenlikle ne işi var spor bakanının ne işi var milli eğitim bakanının ne işi güvenlikle.Vatanın güvenliğini sağlayanlar askerlerdir.Neden onları yuhlamıyoruz neden onlara kin püskürmüyoruz.Bizim askerlerimiz 2 ay eğitim görüyor sonra;sonrası Hakkari-Yüksekova ya 2 ay eğitm görmüş adam dan ne beklersin.


2-Genelkurmay başkanlığı siyasetin içine gire gire askerliği unuttu herhalde bizim askerimiz malum laiklik felan cart curtla uğraştığı için askerliği unuttu.Cumhurbaşkanlığı seçiminde muhtıra veren biz laikliğin bekçisiyiz diyen genelkurmay bir türlü vatan bekçiliğini yapamadı buradan kocaman bir YAZIKLAR OLSUN DİYORUM.

 

3-Tabi bir diğer etken israil ve abd etkeni bunu bilmeyen yoktur herhalde.

4-Son sözüm demokratik açılımın sonuna kadar gidilmeli.Bunun öncüsüyüm.Devam ettirilmesini istiyorum.Çünkü hatırlarsınız bu açılım başladığında PKK lı bir yönetici açılım bizi ikiye böldü halk artık bize güvenmiyor demişti.Ama ne yazıkki bir MHP li yönetici açılım bu ülkeyi bölüyor PKK yı güçlendiriyor.Diyordu PKK lı yöneticiyle sözleri ters düştü ne yazık değil mi.Bir örgüt kendini aciz örüyorsa bitiyorsa sağa sola saldırmaya başlar.Bir de eğer ülke iyiye gidiyorsa.Ki bizim ülkemiz ALLAHA şükür gayet güzel gidiyor.Bunun içinde ülke eknomisini batırmak ülkeyi yalnızlaştırmak ve ülkeyi bölmek için ülkenin ilerlemesini durdurmak için içerideki ergenekoncular dışarıdaki devletler sürekli bastırıyor.

 

Asker artık halkın arkasından iş çevirmeyi bırakmalı kendi görevini yapmalı.Terörist komutanlar istemiyoruz vatanını koruyan teröristle çatışan bir komutan istiyoruz.

 

Benim nacizane düşüncelerim budur.Yanlışsam söyleyin.

0
0
0
Yorum Yaz